מרגיז אותי ש... הגנב בעל הצווארון הלבן

moshem
מרץ 17, 2014
התבשרנו זה עתה על "תפישתו" של יצחק אברהם שגר בקיסריה בעל רשת בתי ספר לנהיגה שהעלים הכנסות בסכום של 12 מיליון ש"ח ואת זה ביצע במשך 6 שנים רצופות, השאלות והתובנות המתבקשות הן:
1.היכן הייתה רשות המיסים בתקופה זאת ואיך הוא הצליח לגנוב שנים כה רבות מבלי שישימו לב?
2. כמה גנבים כאלו עוד מסתובבים וחוגגים על חשבון השכיר הדפוק.
3.מדוע אין יום שלא תופשים גנב צווארון לבן פה ושם התשובה היא כי זה משתלם : רובם ככולם לא נכנסים לדקה לכלא ולא מחזירים אגורה ממה שגנבו… אינכם מאמינים הבה ונעקוב אחר מקרה זה. יש לו כבר עו"ד תחמן שמקבל תשלום בכסף שגנב יצחק אברהם הוא ידאג לנפח את כיסו שלו ולהשאיר מספיק ללקוח שלו.
4.איך יכול מורה לנהיגה לבנות וילה בקיסריה מהוראת נהיגה??? הצחקתם אותו…..

התבשרנו זה עתה על "תפישתו" של יצחק אברהם שגר בקיסריה בעל רשת בתי ספר לנהיגה שהעלים הכנסות בסכום של 12 מיליון ש"ח ואת זה ביצע במשך 6 שנים רצופות, השאלות והתובנות המתבקשות הן: 1.היכן הייתה רשות המיסים בתקופה זאת ואיך הוא הצליח לגנוב שנים כה רבות מבלי שישימו לב?2. כמה גנבים כאלו עוד מסתובבים וחוגגים על חשבון השכיר הדפוק.3.מדוע אין יום שלא תופשים גנב צווארון לבן פה ושם התשובה היא כי זה משתלם : רובם ככולם לא נכנסים לדקה לכלא ולא מחזירים אגורה ממה שגנבו… אינכם מאמינים הבה ונעקוב אחר מקרה זה. יש לו כבר עו"ד תחמן שמקבל תשלום בכסף שגנב יצחק אברהם הוא ידאג לנפח את כיסו שלו ולהשאיר מספיק ללקוח שלו.4.איך יכול מורה לנהיגה לבנות וילה בקיסריה מהוראת נהיגה??? הצחקתם אותו…..


Commentsהינך מחויב להיות רשום על מנת לפרסם תגובות.

שם (required)

אימייל (required)

*